Avukat İlker Şahin - Hakkımda

Avukat İlker ŞAHİN - Hakkımda

Hakkımda

Avukat İlker Şahin
Hakkımda

Samsun Barosuna kayıtlı Avukat İlker Şahin 2018 yılından itibaren Samsun ilinde serbest avukatlık yapmaktadır. Samsun'da Aile Hukuku, Anlaşmalı ve Çekişmeli Boşanma Avukatı, Velayet Davalarında en iyi şekilde Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Hukuk danışmanlığı hizmetinin güven ilişkisi içerisinde, uzmanlıkla ve sonuç odaklı şekilde verilmesini hedeflemiştir. Temsil ettiği kişilerin hukuki sorunlarıyla başından sonuna kadar ilgilenmeyi, ekip çalışması ile en iyi hizmeti vererek tüm süreçten bilgi sahibi olmalarını ve önleyici hukuk hizmetinin de öneminin farkında olarak çalışmayı ilke edinmiştir.

Etkin ve bilinçli bir hukuk hizmeti vermenin yanı sıra, sürekli olarak değişen ve gelişen kanunların ve hayatın yeniliklerine uyum sağlayarak ve dünyadaki gelişmelerin takibine önem vermeyi vizyon haline getirmiştir.

Avukat İlker Şahin, Aile Hukuku, Gayrimenkul Hukuku,  İş Hukuku, İdare Hukuku, Tazminat Hukuku , Ceza Hukuku alanlarında avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.